Diiselmootor võimsamaks

Tootja: STP

Mudel: S600110

Saadavus: Toode ei ole hetkel saadaval.

Hind: 31.37€

Mustad pihustid ja ummistunud kübemefilter põhjustavad diiselmootoriga auto omanikule mitmeid probleeme, milleks võivad olla: kütusekulu märgatav suurenemine, mootori võimsuse vähenemine ja mootori välja suremine.

Komplekti kuuluvad lisandid, millega on võimalik puhastada ja edaspidi ennetada mustuse ja kahjulike setete kogunemist pihustitele ning kübemefiltrit regulaarselt puhastada, et vältida selle ummistumist.

  • Kogu toitesüsteemi puhastaja diiselmootorile puhastab ära kogu auto toitesüsteemi, sealhulgas ka põlemiskambrid.
  • Pihusti puhastaja diiselmootorile puhastab pihustid kahjulikest setetest, mis tavapärase mootori tööprotsessi käigus tekivad.
  • Kübemefiltri puhastaja puhastab tahmafiltri ära ka linnasõidul, kuna sisaldab koostisosi, mis võimaldavad filtri tühjaks põletamist ka madalamatel temperatuuridel.


​Puhas kütusesüsteem ja tahmafilter tagavad väiksema kütusekulu, mootori optimaalse võimsuse kasutamise ning väheneb heitgaaside hulk.

Komplekti kuuluvad: STP kogu toitesüsteemi puhastaja diiselmootorile (400ml), diiselmootori kübemefiltri puhastaja (200ml) ja pihusti puhastaja diiselmootorile (200ml).

Tutvu lisandiga lähemalt allolevas Rooli Võimu videos:

Liitri hind
Liitri hind 39.12 €