Isikuandmete töötlemine

1. Isikuandmete vastutav töötleja on Levipro OÜ (veebipood E-autokaubad.ee), registrikood 12184324, aadress Kassi 5, Tallinn, 12618, e-mail: info@e-autokaubad.ee .

2. Veebipood E-autokaubad.ee töötleb Tarbija isikuandmeid kooskõlas isikuandmete kaitse seaduses kehtestatud nõuetega.

3. Veebipood E-autokaubad.ee töötleb ja edastab logistikapartnerile (Itella Estonia OÜ, Loomäe tee 13, 75306, Lehmja küla, Rae vald, info@smartpost.ee, telefon: 43 54 547) Tarbija isikuandmeid ainult tellitud kauba kätte toimetamiseks.

4. Me ei müü ega avalikusta Tarbija andmeid kolmandale osapoolele ilma Teie eelneva nõusolekuta või seaduses sätestatud juhtudel.

5. Veebipood E-autokaubad.ee töötleb Tarbija: ees- ja perekonnanime, telefoninumbrit ja e-maili.

6. Veebipood E-autokaubad.ee saadab tellimuse teinud Tarbijale e-mailile teavitusi, mis on seotud tellimuste kohaletoimetamise või muu tellimusi puudutava informatsiooni vahetamisega.

7. Kui Tarbija on avaldanud soovi saada veebipood E-autokaubad.ee uudiskirju, siis on Tarbijal alati õigus neist loobuda.

8. Tarbijal on õigus tutvuda oma isikuandmetega ning nõuda nende andmete parandamist või kustutamist, va juhul, kui seadus sätestab teisiti.

9. Kõiki isikuandmeid puudutavate küsimuste korral on Tarbijal õigus saata veebipoele E-autokaubad.ee e-mail: info@e-autokaubad.ee .