Shield veljekaitse

Tootja: Armor All

Mudel: A16300

Saadavus: Laos

Hind: 9.29€

Shield veljekaitse on spetsiaalselt välja töötatud ennetamaks ja eemaldamaks velgedelt piduritolmu, mustust ja pori ning maanteemustust. Lihtsalt pihusta toodet velgedele ja lase kuivada, just kuivamise käigus tekitab see velgedele nähtamatu kaitsekihi.

Toote kasutamine:

  • tekitab velgedele nähtamatu kaitsekihi, mis püsib vähemalt neli nädalat; hoiab veljed puhtana ja säravana pesudevahelisel ajal;
  • teeb velgede pesemise ja hooldamise järgmistel kordadel lihtsamaks.

 

Kasutusjuhend: Enne toote kasutamist peavad veljed olema puhtad ja kuivad. Enne kasutamist tuleb toodet korralikult loksutada. Pihustada toodet üle terve velje ning toote pealekandmise järel on soovitatav velge mitte puutuda, kuna see eemaldab tekkivat kaitsekihti. Tootel lasta kuivada vähemalt 1 tund (kuivamise aeg sõltub temperatuurist) ning soovitatav on toodet kasutada temperatuuril üle 18ºC. Mida kauem lasta tootel kuivada, seda tugevam on tekkiv kaitsekiht – parima tulemuse saavutamiseks lasta tootel kuivada üleöö. Kui toode kuivab, siis jooksevad ülejäägid maha rehvi alumise osa kaudu, mistõttu võivad jääda rehvile õrnad valged triibud. Triibud saab eemaldada kasutades Armor All poolmatti puhastusvahendit vinüülile, kummile ja plastmassile. Kui soovite kasutada ka rehvipuhastusvahendit, siis kasutada seda enne Armor All Shield veljekaitse pealekandmist, misjärel eemaldada liigne rehvipuhastusvaht velgedelt.

Toode on 300ml pakendis.

Liitri hind
Liitri hind 30.97 €