Kohaletoimetamine

Kohaletoimetamise viisid

E-autokaubad e-poest tellitud tooteid toimetatakse klientideni üle Eesti kasutades järgmiseid kohaletoimetamisviise:

 • Itella SmartPOST
 • Itella kuller
 • Tulen ise järgi (Kadaka tee 86/Kassi 5) - NB! Kaupa väljastatakse esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 10.00-15.00! Seoses riikliku eriolukorraga ei ole hetkel kaubale võimalik ise järgi tulla. Vabandme võimalike ebameeldivuste pärast!

Kohaletoimetamise tingimused

 1. Toodete tarnekulud sõltuvad toodete kogusest, mõõtudest, tarne asukohast ja kohaletoimetamise viisist. Üle 60-eurose (kaasaarvatud) ostu puhul on kohaletoimetamine Tarbijale Itella SmartPOSTi ja Itella kulleri vahendusel tasuta.
 2. Kohaletoimetamise kulu ei lisandu, kui Tarbija tuleb kaubale ise järgi aadressil Kassi 5, Tallinn.
 3. Kauba toimetamisel Eesti Vabariigist teistesse riikidesse sõltub transpordikulu sihtkohariigist, kauba kaalust ja suurusest. Transpordikulu täpsustatakse igakordsel tellimusel Tarbijaga e-posti teel.
 4. Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib veebipood E-autokaubad.ee tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele.
 5. Tellitud kaubad toimetame kätte 2 tööpäevaga.
 6. E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest veebipoe E-autokaubad.ee pangakontole.
 7. Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.
 8. Veebipood E-autokaubad.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood E-autokaubad.ee ei saanud mõjutada ega ette näha.