Kütusesüsteemist vee eemaldaja bensiinimootorile

Tootja: STP

Mudel: S610100

Saadavus: Laos

Hind: 11.64€

Vesi kütusepaagis tekitab autoomanikule mitmeid ebameeldivaid probleeme, sealhulgas võib esineda tõrkeid auto käivitamisel. Külmunud vesi muutub jääks, mis omakorda takistab kütuse voolu kütusesüsteemis. Samuti kahjustab vesi auto kütusesüsteemi metallosi, kuna soodustab korrosiooni teket. STP külmakindel bensiinilisand eemaldab kütusesüsteemi kogunenud vett, ennetab korrosiooni teket ja kütuse hangumist. Vesi kütusesüsteemis võib kahjustada ka pihusteid, mille tagajärjel on pihustite töö häiritud ning suureneb auto kütusekulu.

STP külmakindla lisandi kasutamine ennetab vee jõudmist pihustiteni ning STP pihusti puhastaja eemaldab pihustitele kogunenud mustuse ja setted, mille tulemusel väheneb kütusekulu ja heitgaaside hulk ning suureneb mootori jõudlus.

Komplekti kuuluvad: külmakindel bensiinilisand toitesüsteemist vee eemaldajaga (200ml) ja pihusti puhastaja bensiinimootorile (200ml).

Koos antud tootega soovitame osta ka külmakindlate lisandite multipaki bensiinimootorile, kuna talvisel ajal on kasulik lisada külmakindlaid lisandeid igale paagitäiele, et ennetada vee teket ja kütuse hangumist.

Liitri hind
Liitri hind 29.10 €