Ostujuhend

1. Valige tootekataloogist sobiv tootekategooria.

2. Valige meelepärane toode ja sobiv kogus ning vajutage nuppu “Lisage ostukorvi”.

3. Üleval paremal nurgas kuvatakse Teie ostukorv. Liikudes ostukorvile kuvatakse Teie valitud tooted ning Teil on võimalik tellimust vajadusel muuta (vajutades nupule “Vaata ostukorvi”).

4. Tellimuse vormistamiseks vajutage nuppu “Tellimuse vormistamine”.

5. Valige, kas soovite osta külalisena (“Esita tellimus külalisena”) või registreeritud kasutajana (“Loo konto” või logige sisse oma kasutajakontoga).

6. Sisestage küsitud andmed (punase tärniga tähistatud lahtrid on täitmiseks kohustuslikud). Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.

7. Tellimuse kinnitamiseks ja kauba eest tasumiseks vajutage viimasel leheküljel nuppu “Kinnitage tellimus”. Seejärel suunatakse Teid panka maksma. Tasuge kauba eest pangas ning pärast maksmist vajutage nuppu “Tagasi kaupmehe juurde”. Tasudes käsitsi pangaülekandega tuleb makse pangas teostada vastavalt e-mailile saadetud juhistele.

8. Peale ostu eest tasumist saadetakse Teile tellimuse kinnitus ja arve e-mailile.

9. Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 10.00−15.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 12st, siis vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval. Riiklikel pühadel tarnet ei toimu ja tellimusi käsitletakse pühadele järgneval tööpäeval. 

10. Tellimuse kohaletoimetamise tähtaeg on kuni üks nädal, arvestades veebipoes tellimuse esitamisest. Kui vajame tellimuse täitmiseks rohkem aega, võtame Teiega kindlasti ühendust.