Puhastuslapid "Pese ja vahata"

Tootja: Armor All

Mudel: A24012

Saadavus: Laos

Hind: 13.00€

Eelimmutatud puhastuslapid “Pese ja vahata” pakuvad kiiret ja veevaba lahendust üheaegseks autopesuks ja vahatamiseks. Keskmise pereauto saab puhastatud ja vahtatud kuni 10 minutiga ning ühest pakist jätkub kuni 4 auto pesemiseks ja vahatamiseks.

Toote kasutamine:

  • eemaldab mustuse, sõrmejäljed, lindude väljaheited, maanteemustuse, pori auto välispinnalt ilma vett kasutamata;
  • puhastab ja vahatab kogu määrdunud auto või on sobilik kohtpuhastuseks;
  • jätab pinna vett hülgavaks ning annab sära ja läike; ei kraabi ega kahjusta pinda, kuna sisaldab ohutu puhastamise tehnoloogiat (Safe lift technology) aitab koguda teravad osakesed auto välispinnalt lapi sisse.

 

Kasutusjuhend: Avage pakend ning võtke puhastuslapp välja, seejärel sulgege pakend korralikult, et säilitada ülejäänud puhastuslappide niiskus. Sujuvate liigutustega tõmmake auto välispind puhtaks. Tähelepanu! Pole soovitatav kasutada äärmisel määrdunud sõiduki puhastamiseks ja vahatamiseks. Parima tulemuse saavutamiseks on soovitatav toodet kasutada jaheda ja kuiva auto välispinnal. Puhastuslapp ei ole mõeldud velgedelt piduritolmu eemaldamiseks. Aknaklaaside või tumedat värvi autode puhastamisel saab lõpliku sära anda kasutades kuiva mikrofiiberlappi.