Shield autošampoon

Tootja: Armor All

Mudel: A18520

Saadavus: Laos

Hind: 7.00€

Armor All Shield autošampoon on spetsiaalselt välja töötatud auto välispinna põhjalikuks puhastamiseks enne Shield värvikaitse vaha pealekandmist. Toode on kontsentreeritud koostisega ning puhastab ja eemaldab maanteemustuse, pori ja muda ning tolmu kahjustamata seejuures auto värvipinda.

Toote kasutamine:

  • puhastab auto välispinna mitmesugusest mustusest ega jäta värvipinnale puhastusaine jälgi;
  • valmistab auto välispinna ette Armor All Shield värvikaitse vaha pealekandmiseks, mis annab auto välispinnale nähtamatu ja mitte-kleepuva kaitsekihi;
  • annab puhastavale värvipinnale, mis on eelnevalt Shield värvikaitse vahaga töödeldud, tagasi sära ning aktiveerib Shield värvikaitse vaha omadused.

 

Kasutusjuhend: Enne Shield autošampooni kasutamist teha auto värvipind märjaks. Lisada kolm korgitäit Shield autošampooni ämbrisse ja segada see veega. Kui auto välispind on väga must, siis segada veega kuus korgitäit Shield autošampooni. Svammi või lapiga pesta auto välispind osade kaupa. Seejärel loputada auto välispind korralikult veega ning kuivatada pehme lapi, rätiku või seemisnahaga. Parima tulemuse saavutamiseks kasutada toodet jahedal pinnal ning mitte otsese päikesevalguse käes!

Toode on 520ml pakendis.

Liitri hind
Liitri hind 10.19 €